Podsumowanie II kolejki!

Za nami już dwie tury ligowych spotkań. Pozycję lidera utrzymał GKS Gardeja, który pokonał na trudnym terenie w Czerninie miejscowe Powiśle 2-0. Trafienia dla GKS-u były autorstwa Sebastiana Podworskiego i byłego zawodnika Rodła Łukasza Kowalewskiego. Co ciekawe mecz mógłby mieć zgoła inny przebieg gdyby w pierwszej połowie rzutu karnego nie zmarnował zawodnik z Czernina.

Do sporej niespodzianki doszło w meczu Powiśla Rakowiec z Błyskawicą Postolin. Najstarsi zawodnicy Błyskawicy nie pamiętają zapewne kiedy udało im się ograć rywala różnicą aż 3 bramek. Tym razem jednak Błyskawica pokazała że gdy się chce to nie ma rzeczy niemożliwych. Do przerwy 1-1, jednak po przerwie to gospodarze rozdawali karty, aplikując aż 3 bramki Powiślu. Co ciekawe wszystkie bramki w tym meczu zdobywali zawodnicy z Postolina, a to dlatego że w pierwszej połowie Patryk Paźniewski skierował piłkę do własnej siatki.

W Straszewie z kolei obejrzeliśmy najwięcej bramek w tej kolejce. Rekord tej kolejki padł również w ilości zebranych przez zawodników kartek. Zawodnicy obu drużyn skompletowali 11 żółtych kartek oraz dwie czerwone. Czarni podobnie jak tydzień wcześniej na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem i podobnie jak tydzień temu w drugiej połowie stracili 3 bramki nie strzelając żadnej. Ruch w męczarniach zdobył 3 punkty.

Na Marezie sezon zainaugurowała Tęcza Szropy, która przeżywa spore kłopoty organizacyjne. Efektem tych kłopotów będzie prawdopodobny walkower dla zespołu Sokoła. Wszystko to dlatego że do meczu z Sokołem przystąpili bez zgłoszonych na ten sezon zawodników.

Komplet wyników 2 kolejki:

Sokół Mareza 3 - 1 Tęcza Szropy 5 września 2015 - 16:00 Uzup.
Dolatta Krzysztof
Misiewicz Piotr
Tabor Robert
Kawecki Piotr (s)
Rodło Trzciano 5 - 0
(1-0)
KP Wandowo 5 września 2015 - 16:00 Uzup.
Grenc Grzegorz (k)
Tamski Mariusz
Grenc Grzegorz
Smentek Radosław
GKS Straszewo 2 - 4
(2-1)
Ruch Gościszewo 6 września 2015 - 16:00 Uzup.
Landmesser Michał
Żuchowski Kacper
Kozłowski Dominik
Ochocki Wojciech
Łukasik Grzegorz
Błyskawica Postolin 4 - 1
(1-1)
Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 września 2015 - 14:00 Uzup.
Snoch Michał
Dumalski Mariusz
Chmielewski Arkadiusz
Skarżyński Grzegorz
Samobójcza (s)
KS Czernin 0 - 2
(0-0)
GKS Gardeja 6 września 2015 - 16:00 Uzup.
Podworski Sebastian
Kowalewski Łukasz