Informacje transferowe!

Nowy sezon to zazwyczaj nowe twarze. Nic bardziej mylnego jeśli chodzi o drużynę Rodła! Nowymi twarzami można tu jedynie nazwać zawodników którzy do drużyny seniorskiej przechodzą z drużyny juniora B Rodła.

W tym sezonie zdecydowaliśmy się nie wzmacniać nowymi zawodnikami. Tak więc do seniorów trafiają Adam Łyjak, Cezary Chrościcki i Dawid Pendrak. Dołączą więc do Kamila Wilemskiego oraz Grzegorza Grenc, którzy pomimo młodego wieku wywalczyli sobie stałe miejsce w składzie drużyny seniorów. Do drużyny dołączy jeszcze Tomasz Grenc. Kapitan drużyny juniorów łączył będzie grę w swojej drużynie z występami w dorosłym zespole.

Skoro było o zawodnikach którzy reprezentować będą Rodło w najbliższym sezonie, pora na tych którzy zdecydowali się odejść. I tak jako pierwszy chęć odejścia do innego zespołu zgłosił jeden z bardziej związanych z Rodłem zawodników - Łukasz Kowalewski. "Kowal" swoją przygodę kontynuował będzie w GKS Gardeja i oczywiście życzymy mu powodzenia we wszystkich meczach(no może poza meczami z Rodłem). Łukasz taryfy ulgowej nie będzie :)

Kolejnym ubytkiem w kadrze jest Marcin Sawiński, który na zasadzie wypożyczenia przechodzi do Spójni Sadlinki. Ostatnim zawodnikiem opuszczającym Rodło jest Dawid Prządka, który trafi do KP Wandowo. Rundę jesienną na straty spisać musi doświadczony Tomasz Dudek, który w nieszczęśliwy sposób doznał urazu stawu skokowego.

Kadra Rodła w tej chwili liczy 21 zawodników, lecz do startu ligi pozostał tydzień i być może coś nieoczekiwanego się jeszcze wydarzy.