Błyskawica rozgromiona w ostatnim sparingu przed ligą!

W minioną sobotę Rodło rozegrało swój ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek w sezonie 2015/2016. Rywalem Rodła była drużyna Błyskawicy Postolin.

Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Trzciana 9-1. Łupem bramkowym podzielili się Grzegorz Grenc który do siatki rywali trafił trzykrotnie, Mariusz Tamski i Robert Wiechowski którzy zaliczyli po dwa trafienia, natomiast po golu dołożyli Michał Neumann i Dawid Naguszewski.

Honorowe trafienie dla rywali było autorstwa Marcina Skoczyńskiego. Tym samym Rodło z nawiązką zrewanżowało się drużynie Błyskawicy za porażkę w pierwszym sparingu.

Czas na ligę i to ona zweryfikuje czy rzeczywiście jesteśmy aż tak mocni, czy to dyspozycja rywali pozostawiała tak wiele do życzenia.